V sobotu 13.9. 2014 bude v areálu výcvikového centra Helppes, neziskovky roku 2013, na Plzeňské ulici v Praze 5 – Motole slavnostně promovat „Jedenáctka“ letošních absolventů „Helppsí akademie“ – nově vycvičení asistenční psi. V 10:30 bude slavnostně zahájen Super den 2014, během kterého bude předáno dalších 11 psích asistentů „MADE BY HELPPES“ do rukou svých nových majitelů – lidí s postižením.

Účast a ujetí se patronátu nad letošními psími absolventy přislíbili: Karel Gott, Ivana Gottová, Marta Kubišová, Barbara Nesvadbová, Debbi, Leona Šenková, Miro Žbirka, Martin France, Václav Vydra, Jan Bendig, skupiny Portles a Jelen a mnoho dalších. Celým dnem budou provázet Jana Paulová a Mirek Konvalina.

Bohatý program pro dospěláky i jejich dětské doprovody bude připraven po celý den. Návštěvníci shlédnou netradiční ukázky dovedností asistenčních psů. Příznivci Helppsích studentů i náhodní kolemjdoucí budou moci podpořit výcvik asistenčních, státem nedotovaných, psů pro lidi s handicapem dobrovolným vstupným nebo zakoupením originálních reklamních předmětů.

Kontakty:
Zuzana Daušová - ředitelka
gsm: 603 769 864

Veronika Paldusová – PR manažerka projektů
gsm: 739 077 641
info@helppes.cz