Sportovní kočárek TFK DOT 2 je novou, vylepšenou generací kočárků DOT německého výrobce TFK (Trends for Kids), které k nám dováží společnost Babypoint. Nový model si zachoval rozměrné lůžko či velkou stříšku, ta je větrolamem i slunečníkem zároveň. Vylepšil pak systém skládání, přidal oblíbenou a lépe ovladatelnou spojenou rukojeť, obul si větší outdoorová kola ecco® se vzduchovou komorou (vypadají jako nafukovací, ale nejsou, takže nehrozí píchnutí) a v neposlední řadě navýšil nosnost kočárku na 25 kg. Nepodlomí se mu tedy kola ani pod starším sedmiletým sourozencem, pokud padne na cestách únavou. Polohu pro spaní lze u nového kočárku TFK DOT 2 nastavit ještě do většího sklonu, takže dítě krásně leží a ve vodorovné poloze má i nožičky díky nastavitelné opěrce pro nohy. O kompaktní rozměr se starají i odnímatelná otočná přední kola s aretací, zadní kola jsou rovněž odnímatelná a odpružená. S městským kočárkem TFK DOT 2 se lze díky větším kolům vydat i do mírnějšího terénu.

Kočárky TFK už loni oblékly atraktivní látkové potahy, které jsou však zevnitř opatřeny zátěrem, aby zadržely první kapky, než rodiče nasadí pláštěnku. Z kategorie oblečení kočárek TFK DOT 2 načerpal ještě zkušenosti s funkčními materiály a sedící plochu i opěrku pod hlavou opatřil prodyšnou AIRGO vložkou, která odvádí vlhkost, což se hodí nejen při cestách do teplých krajin, protože děti se hodně potí. Opěrka zad je ergonomická, pásy pětibodové, madlo je odnímatelné pro pohodlnější usazování. Kočárek TFK DOT 2 je poměrně lehký, váží jen 8,3 kg, a pro letošní rok dostal čtyři barevné potahy, od decentní šedé (Quiet Shade) po temperamentní červenou (Tango RED).

Na konstrukci kočárku TFK DOT 2 lze připevnit autosedačku skupiny 0+, BeSafe, Maxi Cosi, Cybex, Römer, Recaro.

Více informací včetně seznamu kamenných i online prodejen najdete na www.kocarky-tfk.czwww.babypoint.cz a Facebooku Babypoint.