Ale to se Timovi vůbec nezamlouvá, jelikož přítele nehledá. Přítel je to poslední, o co by stál. Ve skrytu duše pouze doufá, že dokončí poslední ročník bez povšimnutí ostatních. Jeho plán je jednoduše splynout s okolím a nevyvolat příliš pozornosti. Ještě netuší, že to půjde těžko a průběh bude zcela jiný. Navzdory své snaze zůstat v pozadí, se zamiluje do nejkrásnější dívky, hvězdy ročníku Vanessy, která je přítelkyní nejpopulárnějšího studenta na škole. K Timovu překvapení Vanessa jeho lásku opětuje, ale vše musí udržet v tajnosti. Pokud by tato skutečnost vyšla na povrch, mohlo by to zničit její společenské postavení. Tim a Vanessa prožívají tajný románek, zakázanou lásku a navíc se musí vypořádat s přidělenou závěrečnou prací, s esejí o tragédii, kterou zadal nejpřísnější učitel školy.

Kniha je psána střídavě z pohledu zamilovaného Tima a také Duncana, studenta posledního ročníku Irvingovy školy, který odhaluje tajný románek Vannesy a Tima, celou pravdu, kterou se oba snaží ukrývat co nejhlouběji. Esej o tragédii je nádherný příběh o zapovězené lásce a především o tom, kam až jsou lidé schopni dojít, aby uchovali svá tajemství.

Máte doma mladého čtenáře či čtenářku, kteří by se do tohoto krásného příběhu v těchto letních dnech s radostí a zájmem začetl a udělal jim radost? Pokud ano, máte možnost jej zakoupit na www.KNIHCENTRUM.cz, v internetovém knihkupectví s širokým sortimentem knih, rychlou expedicí a výhodnými cenami. V nabídce knihkupectví naleznete beletrii pro děti a dospělé, komiksy, učebnice, odbornou literaturu, encyklopedie, příručky, mapy, audioknihy, e-knihy i doplňkový sortiment.

Při nákupu nad 500,- na www.KNIHCENTRUM.cz  máte  dopravu ZDARMA. KNIHCENTRUM.cz přináší čtenářům také aktuální informace z knižního trhu. Naleznete je na Facebooku, Twitteru, Google+ a webu KNIHCENTRUM-revue.cz.